Biz Kimiz?

1962 yılında faaliyete başladığımız otomotiv sektöründe üçüncü kuşak olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi bu konuda her daim yeniliyoruz. Bu sektörde hizmet verirken de en çok ihtiyaç duyulan güven ve kaliteyi ise temel bir miras olarak hep taşıdık ve taşıyacağız. Çünkü bizi üç nesildir ayakta tutan ve bugünlere taşıyan kalite ve güven olduğunun farkındayız. Bugüne kadar araç sahibi yaptığımız sayısız müşterilerimizin güzel duygu ve düşünceleri ve gelişen dostluğumuz bizim için en büyük kazanımdır.

Bizi tercih ederek firmamıza gelen her müşterimizin yerine, kendimizi koyarak hizmet sunuyor ve yaşamak istemeyeceğimiz hiçbir olumsuzluğu, müşterilerimize de yaşatmıyoruz.

Misyonumuz

Güveni, kaliteyi en büyük gaye edindik. Ticari geleceğimizden ziyade Müşteri memnuniyetini ve onların güvenini kazanmayı hedefliyoruz. Firmamıza gelen müşterilerimizi bir müşteriden ziyade kazanmak istediğimiz bir dost olarak görüyoruz. Araçları alırken kendi bünyemizde kullanacakmışız gibi araçların alımına özen gösteriyoruz. TSE ve yeterlilik belgelerine sahip tam kapsamlı ekspertiz noktamızdan geçtikten sonra alanında uzman servislerimizce de Gerekli kontroller yapılıyor. Araçlarımızın kullanıma hazır hale gelmesi için gerekli bütün işlemler titizlikle ve hiçbir eksik göz ardı edilmeksizin tarafımızca yaptırılıyor ve siz değerli yeni sahiplerini bekliyor. Ayrıca almak istediğiniz aracımızın devir işlemlerinden önce sizin istediğiniz ve önerdiğiniz doğrultuda ekspertize veya servise göstermenizi de mecburi tutuyoruz.

Size tanıttığımız araçlarımızda verdiğimiz ekspertiz bilgilerinden farklı bir sonuç çıkması durumunda gelmek için harcadığınız bütün masraflarınız şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

SİZİN HAYALİNİZDEKİ ARACA, BİZİM KAVUŞTURMAMIZ DİLEĞİYLE

Vizyonumuz

  • 40 yılı aşkın süredir kazandığımız tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak.
  • Hayalini kurduğunuz araca en güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamak.
  • Gerek aracınızı satmak istediğinizde gerekse satın almak istediğinizde sizin en büyük yardımcınız olmak.
  • İletişim kurduğumuz her müşterimizi kalıcı bir dostumuz haline getirmek
  • Sektörümüzde bu güne kadar olduğu gibi en güvenilirlik unvanımızı korumak
  • Gelişen teknolojiyle tecrübemizi birleştirerek sektörümüzde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmak.